Meteorologinė orų stotelė „Fischer“ - higrometras, barometras, termometras

Matmenys: 290 x 72 mm. Naudojimas: viduje Medžiaga: žalvaris, nerūdijantis plienas, mediena

Išskirtinė meteorologinė orų stotelė „Fischer“ - higrometras, barometras, termometras sumontuoti deimantu šlifuotame žalvariniame korpuse ant lakuoto medžio pagrindo raudonmedžio spalvos. Prietaiso privalumas yra galimybė pasukti ir nustatyti patogią prietaisų rodymo kryptį. Stotis gali kaboti ant sienos arba stovėti, pavyzdžiui, ant stalo. Meteorologinė orų stotelė yra labai tikslus prietaisas, matuojantis oro slėgį, drėgmę, temperatūrą, sureguliuotas gamykloje. Barometro matavimo tikslumas: ± 3 hPa Higrometro matavimo tikslumas: ± 5% rh (20 ... 100%), + 1 gradacijos skalė Termometro matavimo tikslumas: ± 1 K, + 1 gradacijos skalė kuo aukščiau virš jūros lygio, tuo mažesnis slėgis. Tai puiki dovana vyrui, įmonės vadovui.

„Fischer“ įmonė buvo įkurta 1945 m. Drebache, Vokietijoje, ir nuo tada ten stato barometrus, higrometrus ir termometrus. Ji turi daugiau nei 70 metų patirtį šioje srityje. Šiandien „Fischer“ yra gerai žinomas ir gerbiamas aukštos kokybės produktų tiekėjas.

Gerai žinoma, kad kuo aukščiau virš jūros lygio, tuo mažesnis slėgis. Kuo didesnis slėgis, tuo oras tampa mažiau kintamas. Esant didesniam nei 1020 mbar slėgiui, galime tikėtis sausos, giedros dienos. Vasarą bus tiesiog gražus oras, žiemą diena greičiausiai bus šalta (nors ir su rūko galimybe). 1005–1020 mbar slėgis yra permainingas oras. Pragiedruliai gali kaitaliotis su prapliupusiu lietumi. Esant žemesniam nei 1000 mbar slėgiui, dangus bus apniukęs ir galime tikėtis lietaus. Padidėjęs slėgis reiškia pagerėjimą, o atvirkščiai - slėgio sumažėjimas, reiškia oro pablogėjimą. Vasarą staigūs, ryškūs slėgio šuoliai gali pranašauti stiprias perkūnijas. Žmogus jaučiasi patogiai, kai temperatūra yra nuo 18 iki 22 laipsnių šilumos, o oro drėgmė yra 35-65%. Turėtume užtikrinti tinkamą oro drėgmę. Tai yra mūsų sveikatos ir gerovės garantas.

Parašyti įvertinimą

Pastaba: HTML neverčiamas!
    Blogas           Geras
  • 225.00€

  • Be PVM: 185.95€

Žymės: Meteorologinė orų stotelė, Fischer, higrometras, barometras, termometras, žalvaris, dovanos, siuvenyrai